تیم ایران وب ست ، متشکل از جمعی از متخصصان ، طراحان و توسعه دهندگان حوزه ی فناوری اطلاعات میباشد که با هدف ارائه خدمات با کیفیت بالا در سال ۱۳۸۹ پایه ریزی و در سال ۱۳۹۰ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.

ایران وب ست تنها پس از چند ماه از آغاز فعالیت خود به طور تخصصی و حرفه ای در زمینه طراحی های وب سایت های پزشکی و درمانی و نمایشگاهی مختلف توانسته است از اعتبار و اعتماد بالایی برخوردار شود، و همچنین توانسته ایم اعتماد و رضایت بسیاری از پزشکان میهن جاودانمان را جلب نمائیم، باشد تا بتوانیم خدمتی هرچند ناچیز برای جامعه درمانی و شناخت بهتر آنها برای دیگران انجام داده باشیم، و این رسالت همچنان ادامه دارد…

همچنین برخی از عمده خدمات ایران وب ست به شرح ذیل می باشد:

پشتیبانی سایت ۷۲۴

طراحی وب سایت

بهینه سازی سایت (سئو)

آنالیز و تولید محتوا

تبلیغات در گوگل

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی ایمیلی

عکس ۳۶۰درجه و تور مجازی

طرح و پلن كسب و كار

افزایش فالوور اینستاگرام

امروزه یکی از مهمترین فضاهای موجود برای معرفی محصول یا خدمات، اینترنت و فضای مجازی می باشد. وب سایت ها در فضای مجازی ویترین و نمایی هستند که می توانند معرف خوبی از کار و خدمات شرکت ها، ارگانها و اشخاص باشند. همچنین گاهی می توانند مانند یک فروشگاه اینترنتی محل اصلی کار و کسب درآمد به حساب آیند. دنیای اینترنت به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید با یک طراحی سایت خوب و حرفه ای، برند خود را نه تنها در محله خودتان بلکه در دنیا مطرح کنید و از مزایای داشتن یک کسب و کار آنلاین بهره مند شوید.

ایران وب ست همواره  با دقت و نگرش به جزئیات حوزه فعالیت شما برایتان سایتی که معرف بهتر، کسب درآمد بیشتر باشد طراحی میکند.

از جمله سایتهایی که در زمره پروژه های ما قرار دارد میتوانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

۱- طراحی سایت_شرکتی_دولتی_و_خصوصی

۲- طراحی_سایت_پزشکی

۳- طراحی_سایت_هنری

۴- طراحی_سایت_گردشگری

۵- طراحی_سایت_خدماتی

۶- طراحی_سایتهای_فروشگاهی

۷- طراحی_سایتهای_نمایشگاهی

۸- طراحی_سایتهای_خبری

۹- طراحی_سایتهای_آموزشگاهی

۱۰- طراحی_سایتهای_ورزشی

و اطمینان می دهیم که تمامی پروژه ها پس از نیازسنجی ها و نیازمندی های لازم برای حوزه فعالیت معین با بهترین کیفیت و گرافیک ارائه داده میشود.

 تیم ایران وب ست با تجربه و تخصص خود در بخش های مختلف از جمله طراحی، گرافیک، برندسازی، بهینه سازی و سئو،  همواره در اندیشه جلب رضایت مشتریان خود بوده و بهترینها را برای شما آرزومندیم.

جدیدترین پروژه های ما