کیفیت و کمیت طراحی وب سایت

UX-UI-Iranwebset

 

از آنجا که رضایت مخاطب هنگام وارد شدن به ویترین دوم حوزه فعالیت شما در فضای مجازی امری مهم بشمار میرود بطوریکه وب سایت هز شخص از لحاظ جذب مخاطب، سادگی و روان بون کارکرد با آن، دسترسی آسان و سریع به محتویات سایت، انضباط اجزای داخلی آن معرف شخصیت آن کسب و کار می باشد بر خود واجب می دانیم همواره سعی بر این داشته باشیم تا تجربه ای دلنشین از کارکرد با سایت برای مخاطبین بوجود آوریم و در کنار ایجاد فضای راحت و دوستانه بودن وب سایت، کارایی آسان و بهینه برای پیاده سازی اهداف نرم افزاری و برنامه نویسی وب اپلیکسشن در راستای کار خود قرار دهیم.

در هنگام طراحی وب سایت همواره باید به ۲ عنصر اصلی (UX(User Experience و (UI(User Interface design وب سایت توجه بسیاری کرد.

UX (کیفیت) در واقع به رفتارها ، واکنش ها، احساسات و تجربیاتی که یک کاربر هنگام وارد شدن به سایت شما بدست می آورد گفته می شود؛

هر چقدر این میزان احساسی بودن و خاطره سازی در ذهن کاربر از وب سایت شما ماندگار باشد و لذت حضور در سایت شما از زمان حضور تا ترک سایت را بیشتر درک کرده باشد،  می گویند که UX این سایت از نمره بالایی برخوردار است.

UI (کمیت) نیز به اثر متقابل انسان و ماشین گفته میشود که به نحوه عملکرد کنترل ماشین توسط انسان بسیار مرتبط است و ماشین مد نظر در جهت کمک رسانی به تصمیمات نیروی انسانی اطلاعات لازم برای انسان را فراهم و باز میگرداند.

برخلاف طراحان UX که بر روی حس کلی کار تمرکز مینمایند طراحان UI بر روی نحوه ارائه خروجی اطلاعات محصول یا خدمات مورد نظر تمرکز دارند.

در واقع اگر وب سایتی بتواند از طریق عملکردی راحت مخاطب را به اهداف دستیابی به نتایج برساند میگویند UI این سایت از نمره خوبی برخوردار است.

تیم طراحی وب سایت ایران وب ست همواره تلاش بر داشتن UI و  UX متناسب با یکدیگر را در راستای کار خود قرار داده تا بتواند در کنار کیفیت و  زیبایی کار، کمیت را نیز مکمل پروژه های خود داشته باشد.

برخی از عمده خدمات ایران وب ست به شرح ذیل می باشد:

پشتیبانی سایت ۷۲۴

طراحی وب سایت

بهینه سازی سایت (سئو)

آنالیز و تولید محتوا

تبلیغات در گوگل

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی ایمیلی

عکس ۳۶۰درجه و تور مجازی

طرح و پلن كسب و كار

افزایش فالوور اینستاگرام

تیم تخصصی ایران وب ست با سالها تجربه در  زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی، آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به شما عزیزان میباشد.

برای مشاوره، پشتیبانی و راه اندازی وب سایتتان و یا رونق کسب و کارتان در فضای مجازی با ما تماس بگیرید: ۰۹۲۲۵۴۸۸۵۹۵ – ۰۹۱۹۰۱۱۵۱۸۲